Nem operálják meg a súlyosan elhízott betegeket. Súlyfelesleggel sokkal nagyobb a műtét kockázata, leveszik a várólistáról a túlsúlyosakat! Hogy mi számít már túlsúlyosnak? Ez mindenkinél egyéni! Számít a magasság és az összkép! MUTATJUK A RÉSZLETEKET!
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
—>> KÖVETKEZŐ OLDAL
Ez is érdekelhet:
A legtöbb verzió jelenleg csak hátsókerék-hajtású, egyetlen hátsó motorral, amely a standard hatótávolságú modellen 168 lóerőt, a hosszú hatótávolságú változaton 201 lóerőt, míg az Extended Range verzión 241 lóerőt biztosít. Ha összkerékhajtásra van szükséged, vagy egyszerűen nagyon gyorsan szeretnél gyorsulni, akkor ott van a 429 lóerős, duál motoros MG 4 XPower.
Az MG 4 dizájnja figyelemre méltóan inkább hatchback jellegű, mint sok crossover-orientált riválisé. 4287 mm-es hosszúságával jelentősen rövidebb, mint a Kia Niro EV, a VW ID 3 vagy a Cupra Born páros. Legközelebbi analógiája a Renault Mégane E-Tech Electric, de a Citroën ë-C4 és a Peugeot e-2008 is ugyanazokat a vásárlókat célozza, mint az MG 4, ahogyan a Peugeot 308 és a Vauxhall Astra elektromos változatai is, amikor piacra kerülnek.
Ebben a zsúfolt szegmensben az MG 4-nek ki kell tűnnie, ezért dizájnja nagy eltérést jelent a SAIC-éra MG-i korábbi, kissé származtatott stílusától. A kisebb kerekek miatt az MG 4 még mindig költségvetési autó benyomását kelti élőben, de a nagy fényszóróival, a szaggatott vonalaival és a merész fekete egységgel, amely a hátsó lámpákat és a csomagtérajtó spoilerét tartalmazza, mindenképpen feltűnő.
Amióta az MG-t a SAIC újraindította, a márka költségvetési kategóriásként van pozicionálva, és vitathatatlan, hogy jó költségvetési autó belső terét kialakítani nagyobb kihívás, mint amikor bőséges lehetőség van arra, hogy minden felületet fémből és bőrből borítsunk. Ezt a művészetet a Dacia már mesterien elsajátította, de az MG még tanulja. Ennek ellenére az MG 4 valóban eltávolodott az eredeti MG 5-től.