A tévé előtt lett rosszul. Újabb sztrókot kapott Schobert Norbi

Akkor eldöntöttem, hogy most kell megállni, mert az idegrendszerem nem bírja ezt a fajta feszültséget. Nagyon hosszú volt az elmúlt két év, hiszen Norbinak az első sztrók után szinte mindent újra kellett építenie – nemcsak fizikálisan, de mentálisan is. MUTATJUK MI TÖRTÉNT!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

—>> KÖVETKEZŐ OLDAL

Ez is érdekelhet:

Manapság, amikor az autógyártók egymás után esnek bele abba a hibába, hogy nehezen igazodnak el a saját modellneveik és elektromos járműveik (EV-k) egyre bővülő kínálatában – és igen, Audi, rád nézünk most –, elismerés illeti a Hyundait, amiért már előre, tudatosan finomhangolta a stratégiáját, és időben lépett a megfelelő irányba. A Hyundai ugyanis nem hagyta, hogy káosz alakuljon ki a névadás körül, hanem ügyesen és átgondoltan vezette be az Ioniq almárkát, amelyet teljesen az elektromos jövőre szabtak.

Az Ioniq modellcsalád jelenlegi csúcsragadozója, az Ioniq 9, nemcsak a mérete és felszereltsége miatt tűnik ki a mezőnyből, hanem azért is, mert ebben az autóban valóban benne van minden, amit a Hyundai jelenleg nyújtani tud. Ambiciózus, prémium megjelenésű, tágas, és egyértelműen azt a célt szolgálja, hogy megmutassa, mire képes a márka a modern, elektromos hajtású járművek világában. Olyan, mint egy király a sakktáblán – nem véletlenül emlegetik így házon belül is, hiszen a márka „sakklépés” dizájnkoncepciója szerint minden egyes modellnek saját karaktert, egyedi arculatot kell kapnia.

Első körben csak a legdrágább és legtöbbet tudó változatot, az úgynevezett „Performance Calligraphy” felszereltséget próbáltuk ki, ami 429 lóerőt, két elektromos motort és minden elképzelhető kényelmi, technológiai és biztonsági extrát tartalmaz. Ez a kivitel valószínűleg nem lesz tömegcikk, inkább egy szűk réteget céloz meg, de később természetesen ki fogjuk próbálni az olcsóbb, szélesebb közönségnek szánt változatokat is.

A Hyundai célja az, hogy minden Ioniq modell – legyen az az 5-ös, a 6-os vagy most a 9-es – jól megkülönböztethető legyen egymástól. Ha egymás mellé állítjuk ezeket az autókat, akkor csak a márkajelzés és néhány finom részlet, például a jól ismert pixelmintás világítás emlékeztet rá, hogy egy család tagjai. Egyébként formailag és karakterben is nagyon eltérnek – ami szándékos.

Author: admin

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük